Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Drewniany zegarek – idealny dla alergika

Drewniany zegarek – idealny dla alergika

Poszukiwanie zegarka w przypadku alergii może być dość trudne. Nie musimy jednak decydować się na drogie rozwiązania. Zamiast tego alergicy mogą wybrać zegarek drewniany. Posiada on szereg zalet, które pozwalają uniknąć niechcianych objawów i cieszyć się pięknym oraz funkcjonalnym dodatkiem.

Ograniczenie metalowych elementów

Przyczyną alergii są metalowe elementy, które najczęściej zawierają nikiel. Drewniane zegarki na rękę pozwalają ograniczyć ilość tego materiału, który miałby kontakt ze skórą. Na rynku dostępne są modele wykonane w całości z tego materiału. Drewno jest bardzo wdzięcznym materiałem, który skutecznie może ograniczyć przykre dolegliwości.

Delikatny dla skóry

Drewniany zegarek na rękę jest bardzo delikatny dla skóry dzięki wykorzystaniu naturalnego materiału oraz lekkości. Odpowiednio noszone urządzenie nie obciera i nie uszkadza skóry osoby, która je nosi. Są one też odpowiednio przygotowane. Wysokiej jakości drewniane zegarki na rękę RealForest są gładkie, a na ich powierzchnie nakładane są specjalne preparaty. W ten sposób uzyskujemy produkt, który jest bezpieczny zwłaszcza dla wrażliwej, wymagającej skóry.

Lekki i naturalny

Zegarki drewniane na rękę przygotowywane są w zgodzie z naturą. Dzięki temu zyskujemy produkt bezpieczny i niezwykle lekki, a jednocześnie wytrzymały. Jest to ogromna różnica wobec innych modeli, które dedykowane są osobom z alergią. Dzięki temu posiadają one też atrakcyjną cenę. Jednocześnie, dzięki wykorzystaniu drewna możemy być pewni co do jego bezpieczeństwa dla skóry. Dzięki lekkości drewniane zegarki na rękę są bardzo komfortowe w noszeniu. Idealnie nadają się do codziennego użytkowania, także przez alergików.

Atrakcyjna cena

Zdobycie dodatków i biżuterii dla alergika zazwyczaj wiąże się z dość dużymi kosztami. Jednak inaczej jest w przypadku materiałów naturalnych, w tym drewnianych zegarków na rękę. Są one dostępne dla każdej kieszeni. Dodatkowo są one wytrzymałe, dzięki czemu możemy z niego korzystać przez wiele lat. W parze z przystępną ceną idzie wyjątkowy design, z którego nie muszą rezygnować także alergicy. Szeroki wybór drewnianych zegarków na rękę z pewnością mile zaskoczy osoby, które są w pewien sposób ograniczone na rzecz swojego zdrowia.

Czego unikać w zegarku na rękę dla alergika?

Substancją, która najczęściej powoduje odczyn alergiczny, jest nikiel. Potrafi być on zawarty w każdym metalowym elemencie zegarka. Dlatego istotne jest stosowanie odpowiednich materiałów. Czasem ciężko jest uniknąć tego typu szczegółów nawet w drewnianych zegarkach na rękę. Dlatego warto sprawdzić, z jakich materiałów zostało wykonane zapięcie.

ZEGAREK DREWNIANY REALFOREST CLASSIC CZARNY DĄB-ORZECH AMERYKAŃSKI - NIEBIESKIZEGAREK DREWNIANY REALFOREST ELITE YIN YANGZEGAREK DREWNIANY DIVER STYLE CZARNO-NIEBIESKI - SKÓRA