Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Zegarki drewniane RealForest to nasza wielka pasja i hobby. Jesteśmy zgraną ekipą która tworzy. Każdy zegarek to kawałek historii lasu. Niesamowite, że możemy cenić to piękno nosząc je na sobie. Naszą wielką inspiracją są piękne zdrowe lasy, które nas otaczają.

Pozyskiwane drewno wykorzystujemy niemal w 100%, szanując materiał. Wspieramy się najnowszą technologią tworząc na CNC i laserach, dzięki którym wykonujemy sentencje czy grawerunki z idealną precyzją. Jesteśmy pełni pomysłów i chęci wdrażania nowych modeli. Otwarci na indywidualną współpracę.

Działamy na Pomorzu, w malowniczym miejscu bogatym w jeziora i gęste lasy. Wyróżniamy się wiedzą i znajomością produktu, który towarzyszy w naszym życiu od dawna. Jest nam dobrze znany i szczególnie bliski.Materiał na zegarki pozyskujemy przede wszystkim z naszych Polskich drzew. Wszystko w zgodzie z naturą. W Polsce co roku przybywa nam lasów, dlatego produkty z drewna są ekologiczne i tak cenione.

Podczas obróbki pielęgnujemy olejem który dodatkowo zwiększa jakość i wydłuża żywotność drewna. Ich sercem jest niezawodny japoński mechanizm Citizen. Każdy zegarek jest bardzo starannie wykonany. Przechodzi kilkadziesiąt etapów obróbki, niezbędnych do jego idealnego, solidnego wykończenia. Każdy jest dokładnie sprawdzony pod względem jakości i wykonania.

Zegarek nie powinien pełnić tylko funkcji czasomierza. Powinien cechować nasze wnętrze i styl. Powinien nas wyrażać. W Polsce i na świecie powstaje trend na drewniane zegarki. Zaczynamy dostrzegać coraz większe zainteresowanie. Sztuczne tworzywa nie wnoszą nadzwyczajności z swego pochodzenia, sensu i tajemnicy jakim szczyci się drewno.Proszę wyobrazić sobie spacer po lesie. Śpiew drzew, które kołysząc się dają tyle spokoju naszym emocjom... Ich zapach, trzask suchych gałęzi i liści pod nogami... Przyjemne pełne ciepła powietrze. Szalenie szczęśliwe ptaki pełne czaru natury. Przenieśmy ten spokój na siebie, patrząc na zegarek który wywodzi się własnie z tych magicznych miejsc. Z tego "lepszego kawałka świata". Zauważcie jak niewiele trzeba, by choć przez moment odstąpić od pośpiechu który towarzyszy nam na co dzień. Tą ostoja jest właśnie las. Harmonia, spokój, cisza... I jego część. Nasz zegarek.Uściskiem dłoni zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi zegarkami, które zbliżą nas do natury.