Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

   Jesteśmy rodzinną firmą, która istnieje na rynku ponad 20 lat. Drewno nie ma dla nas tajemnic, wiemy jak z tego surowca zrobić piękne rzeczy. Wszystko zaczęło się od małego warsztatu, w którym wykonywało się pierwsze robótki ręczne. Początkowo było to tylko hobby, w którym zauważyliśmy potencjał. Po kilku latach pracy w małym zakładzie popyt na artykuły drewniane ciągle wzrastał, więc mały warsztat już nie wystarczał. Rozbudowaliśmy się i powstała nowa, większa siedziba firmy.

Mamy ogromne doświadczenie, wprowadziliśmy i wyprodukowaliśmy już ponad 1 000 różnych wzorów. Obecnie nasza miesięczna produkcja artykułów drewnianych wynosi ponad 50 000 sztuk. Od wielu lat sprzedajemy na rynki zachodnie. Wszystkie nasze produkty są wytwarzane w Polsce. Zapraszamy do współpracy:)

O zegarkachZegarki drewniane REALFOREST to nasza pasja i hobby. Jesteśmy zgraną ekipą która tworzy. Każdy zegarek to kawałek historii lasu. Niesamowite, że możemy cenić to piękno nosząc je na sobie. Naszą wielką inspiracją są piękne zdrowe lasy, które nas otaczają.

drewniana koperta zegarka

Pozyskiwane drewno wykorzystujemy niemal w 100%, szanując materiał. Wspieramy się najnowszą technologią tworząc na CNC i laserach, dzięki którym wykonujemy sentencje czy grawerunki z idealną precyzją. Jesteśmy pełni pomysłów i chęci wdrażania nowych modeli. Otwarci na indywidualną współpracę.

Działamy na Pomorzu, w malowniczym miejscu bogatym w jeziora i gęste lasy. Wyróżniamy się wiedzą i znajomością produktu, który towarzyszy w naszym życiu od dawna. Jest nam dobrze znany i szczególnie bliski.

Materiał na zegarki pozyskujemy przede wszystkim z naszych polskich drzew. Wszystko w zgodzie z naturą. W Polsce co roku przybywa nam lasów, dlatego produkty z drewna są ekologiczne i tak cenione.

Podczas obróbki pielęgnujemy olejem który dodatkowo zwiększa jakość i wydłuża żywotność drewna. Ich sercem jest niezawodny japoński mechanizm Citizen. Każdy zegarek jest bardzo starannie wykonany. Przechodzi kilkadziesiąt etapów obróbki, niezbędnych do jego idealnego, solidnego wykończenia. Każdy jest dokładnie sprawdzony pod względem jakości i wykonania.

Zegarek nie powinien pełnić tylko funkcji czasomierza. Powinien cechować nasze wnętrze i styl. Powinien nas wyrażać. W Polsce i na świecie powstaje trend na drewniane zegarki. Zaczynamy dostrzegać coraz większe zainteresowanie. Sztuczne tworzywa nie wnoszą nadzwyczajności z swego pochodzenia, sensu i tajemnicy jakim szczyci się drewno.

Zegarki są produkowane w Polsce, na Pomorzu, a dokładniej w Borzytuchomiu:) 

Szlifowanie drewnianych zegarków REALFOREST

Pudełko do drewnianego zegarka REALFOREST ELITE