Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Jak dbamy o jakość drewnianych zegarków?

Jak dbamy o jakość drewnianych zegarków?

Zegarki drewniane na rękę RealForest tworzymy z troską o wysoką jakość. Nie jest to jednak puste hasło. Jak dążymy do tego, żeby nasze produkty były piękne i trwałe na lata?

cam2.jpg

Ręczne wytwarzanie

Drewno jest niezwykle wdzięcznym, a jednocześnie wymagającym materiałem. Potrzebuje dokładnego i delikatnego podejścia. Jednak właśnie jego odpowiednia obróbka potrafi zagwarantować wysoką jakość produktów. W każdy drewniany zegarek na rękę wkładamy pasję i doświadczenie. Ręczne wytwarzanie pozwala zminimalizować ryzyko uszkodzeń. Dzięki temu możemy w całości wykorzystać materiał, jaki otrzymujemy. Wykonując ręcznie zegarki z drewniana na rękę, możemy na bieżąco monitorować jakość wykonania i oddawać naszym klientom produkty wykonane z pasją i sercem, aby służyły i pięknie wyglądały przez lata.

Drewno z zaufanych źródeł

Wybór odpowiedniego materiału jest jednym z kluczowych czynników, który istotnie wpływa na jakość produktu. Dlatego do wytwarzania zegarków na rękę korzystamy z drewna z zaufanych źródeł. Jest to bardzo ważny wybór także ze względu na ochronę środowiska. Materiał ze zrównoważonej hodowli daje gwarancję, że pozyskiwany jest bez nadmiernej eksploatacji ekosystemu i z dbałością o zachowanie równowagi. Dodatkowo, skrupulatny wybór drewna pozwala zachować trwałość i najwyższą jakość końcowego produktu. Dlatego, jeśli wybierasz drewniane zegarki na rękę RealForest, możesz być pewien jakości materiału, z którego zostały wykonane.

Dobrej jakości mechanizm

Sercem każdego, także drewnianego zegarka na rękę, jest mechanizm. To on zapewnia jego sprawne działanie. Wysokiej jakości mechanizm jest gwarantem długo działającego zegarka i nieczęstych wizyt u zegarmistrza czy w serwisie. Zdajemy sobie sprawę, że drewniany zegarek na rękę to nie tylko efektowny dodatek albo kolejna biżuteria. Przede wszystkim ma on odmierzać czas. Rezygnujemy także z rozwiązań na jeden sezon. Dlatego drewniane zegarki na rękę RealForest wyposażamy w wysokiej jakości, japońskie mechanizmy. Chcemy, by służyły one naszym klientom przez lata. Niezależnie od tego, czy wolisz zegarek kwarcowy, czy mechaniczny – zawsze stawiamy na jakość.

Wykonywane z sercem

Nieustannie rozwijamy się i proponujemy nowe rozwiązania. Kiedy tworzymy nasze produkty, wkładamy w nie całe serce. Nie zapominamy także o naszych klientach – dlatego każdy zegarek produkowany jest z myślą właśnie o nich: ich wygodzie, komforcie i efektywnym korzystaniu. Drewniane zegarki na rękę są produktem, który wymaga odpowiedniego podejścia. To właśnie pasja pozwala uzyskać najlepszą jakość i osiągać jak najwyższy poziom produkcji. Dla nas zegarki drewniane na rękę to po prostu pasja, którą cały czas rozwijamy.

Wysokiej jakości drewniane zegarki na rękę na lata

Zegarki drewniane na rękę RealForest tworzymy po to, żeby służyły i pięknie wyglądały przez lata. Jakość jest dla nas jedna z najważniejszych kwestii. Nasze produkty nie są dodatkiem na jeden sezon – elegancki design w połączeniu z wysoką jakością wykonania sprawia, że będą długo służyć i wyglądać. Co więcej, na nasze produkty udzielamy gwarancji. W ten sposób możemy zadbać o naszych klientów oraz produkty, które tworzymy.