Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zegarek-drewniany-elite-czarny-dab

Jaki zegarek kupić miłośnikowi ekologii?

Nowoczesne zegarki zaskakują oryginalnym wzornictwem oraz sięganiem po nietypowe rozwiązania. Zastanawiając się jaki zegarek kupić osobie, która ceni środowisko naturalne, warto poszukać modelu, wykonanego z drewna. Będzie nie tylko praktycznym upominkiem, ale także zamanifestuje ekologiczne podejście do życia osoby, która go nosi.

Szlachetny materiał odnawialny

Każdy, kto miał okazję zobaczyć zegarki drewniane, był pod wrażeniem ich unikalnego uroku. Tradycyjna funkcja czasomierza zostaje ujęta w ramy naturalnego tworzywa, jakim jest drewno. W projektach Real Forest do produkcji wykorzystuje się przede wszystkim drewno z polskich lasów. Zostaje ono poddane starannej obróbce technicznej, między innymi poprzez laser. Jaki zegarek kupić osobie zafascynowanej ekologią? Nowoczesny, bo oparty na mechanizmach Citizen, a jednocześnie tradycyjny, bo wykonany z naturalnego materiału. Każdy czasomierz przechodzi wiele etapów obróbki, w których bardzo ważna jest właściwa pielęgnacja olejem. Dzięki temu wydłuża się żywotność drewna.

Jaki zegarek kupić do codziennych stylizacji?

Drewniany czasomierz to idealny dodatek do stroju casualowego oraz wizytowego. Doskonale pasuje zwłaszcza osobom, które w ciągu dnia kilka razy zmieniają swoje stylizacje. Czy drewniane zegarki można nabyć także w wersji sportowej? Jak najbardziej. Sprawdź naszą serię Diver, w której inspirowaliśmy się zegarkami dla nurków. Niektóre zegarki mają także funkcję opaski sportowej, którą można sparować z telefonem. Co więcej, modele sportowe są na tyle uniwersalne, że może je nosić zarówno kobieta, jak i mężczyzna.

Drewno wysokiej jakości

Zastanawiając się, jaki zegarek kupić na wiele lat, warto sprawdzić, z jakiego drewna został wykonany. Poszczególne gatunki różnią się pomiędzy sobą, co przekłada się na wytrzymałość zegarka. Jakiego drewna używa się do produkcji? Wiele zależy od części czasomierza - koperta i tarcza nie muszą być wykonane z tego samego gatunku. W opisach wymienia się czarny dąb, orzech amerykański, śliwę, klon. Całość jest dwukrotnie impregnowana wodoodpornym olejem wysokiej jakości. Jak sprawić, aby prezent był jeszcze bliższy sercu osoby obdarowanej? Doskonałym pomysłem jest spersonalizowany grawer.

Drewniany zegarek "lubi" naturalne sąsiedztwo. To dlatego tak pięknie prezentuje się na skórzanym pasku.

ZEGAREK DREWNIANY REALFOREST CLASSIC CZARNY DĄB-ORZECH AMERYKAŃSKI - NIEBIESKIZEGAREK DREWNIANY REALFOREST STONE - KAMIEŃ CIEMNY ŁUPEKZEGAREK DREWNIANY RF ELITE - CZARNY DĄB - DREWNIANA BRANSOLETA